Լուրեր Հայաստանից և արտերկրից - Shabat.am

  • 1

    14° C, Երևան

  • 1

    4° C, Գյումրի

  • USD

    483
    486

  • EUR

    545,5
    553,5

  • RUB

    7,16
    7,41

Կարևոր իրադարձություններ

«Մենք» դաշինքը ներկայացրեց ռեյտինգային թեկնածուների իր ցուցակը

21 Նոյեմբեր, 2018 20:38
«Մենք» դաշինքը ներկայացրեց ռեյտինգային թեկնածուների իր  ցուցակը

«Մենք» դաշինքը հրապարակել է դեկտեմբերի 9-ին կայանալիք արտահերթ խորհրդարանական ընտրությունների ռեյտինգային ցուցակը:

Թիվ 1 ընտրատարածք, Նոր Նորք, Ավան, Քանաքեռ-Զեյթունվարչական շրջաններ

 1 Սարգսյան Արամ Զավենի

2 Սարգսյան Արտավազդ Սամվելի

3 Ամիրայան Պետրոս Հովհաննեսի

4 Բեջանյան Մհեր Աշոտի

5 Նիկողոսյան Հովհաննես Հրանտի

6 Խաչատրյան Անժելա Արտաշեսի

7 Հակոբյան Մարիա Դավիթի

8 Այվազյան Վազգեն Մհերի

Թիվ 2 ընտրատարածք, Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավիթաշեն վարչական շրջաններ

1 Զեյնալյան Արտակ Հայկազի

2 Վարդանյան Թեհմինա Խաչատուրի

3 Ահարոնյան Վարազդատ Հովհաննեսի

4 Հարությունյան Վարդան Իշխանի

 5 Ավետիսյան Անդրանիկ Սասունիկի

6 Ալավերդյան Երազիկ Հովհաննեսի

7 Ներսեսյան Սարգիս Արտաշեսի

8 Գրիգորյան Անուշ Սամվելի

9 Մարտիրոսյան Աննա Ակսելի

10 Համբարձումյան Աշոտ Յուրիի

11 Առաքելյան Արմեն Ալբերտի

12 Գալստյան Տիգրան Քաջիկի

13 Հովասափյան Ալբերտ Ռաֆիկի

14 Վարդանյան Արմեն Մամիկոնի

Թիվ 3 ընտրատարածք, Շենգավիթ և Մալաթիա -Սեբաստիա վարչական շրջաններ

1 Մխիթարյան Ռոմիկ Կառլենի

2 Արշակյան Արշակ Սերյոժայի

3 Գասպարյան Սերյոժա Գրիշի

4 Խաչատրյան Արթուր Վարդանի

5 Գեվորգյան Տիգրան Օհանի

6 Ճաղարյան Ռեգինա Վրեժի

7 Ավթանդիլյան Սիրարփի Գրիշայի

8 Լալայան Անուշ Սպարտակի

9 Խեմչյան Վահրամ Վարդանի

10 Ջավադյան Լեվոն Անդրանիկի

Թիվ 4 ընտրատարածք, Կենտրոն, Նորք-Մարաշ, Էրեբունի և Նուբարաշեն վարչական շրջաններ

1 Խաչատրյան Անի Արշալույսի

2 Տեր-Մարգարյան Տիգրան Գեղամի

3 Պլուզյան Նունե Հրաչիկի

4 Սարգսյան Կարեն Վաչագանի

 5 Պողոսյան Կարեն Դերենիկի

6 Խուրշուդյան Մամիկոն Աշոտի

7 Սարգսյան Հովհաննես Վարդանի

 8 Գեվորգյան Մարիամ Հենրիկի

9 Զակալաշվիլի Լուսինե Գառնիկի

10 Ավետիսյան Հովսեփ Հարությունի

11 Պետրոսյան Ֆելիքս Գեվորգի

12 Զաքարյան Տիգրան Հովհաննեսի

13 Փափազյան Հարություն Հովհաննեսի

Թիվ 5 ընտրատարածք, Արարատի մարզ

1 Ադամյան Անահիտ Հրանտի

2 Ղազարյան Մանվել Անդրանիկի

3 Բաղդասարյան Վազգեն Հուսիկի

4 Սարգսյան Կարինե Հենդրիկի

5 Ավագյան Վիլհեմ Վիկտորի

6 Վարդանյան Վազգեն Վալոդյայի

7 Մարգարյան Մուշեղ Մնացականի

8 Մկրտչյան Հմայակ Արագածի

Թիվ 6 ընտրատարածք, Արմավիրի մարզ

1 Արսենյան Սամվել Վահանի

2 Մահտեսյան Վարդան Պողոսի

3 Մկրտչյան Արմեն Էդուարդի

 4 Զեյնալյան Հայկ Արտակի

 5 Հարությունյան Երվանդ Արմենակի

6 Քամալյան Վիրաբ Սուրենի

7 Եղոյան Անահիտ Մկրտիչի

8 Սարգսյան Հայկ Հենդրիկի

9 Օհանյան Հռիփսիմե Արթուրի

10 Ուռուտյան Ռուբեն Կիրովի

11 Մրտեյան Գոհար Գուրգենի

12 Չիլինգարյան Գարիկ Արարատի

Թիվ 7 ընտրատարածք, Արագածոտնի մարզ

1 Սարդարյան Արթուր Գագիկի

2 Արսենյան Անահիտ Հովիկի

3 Հակոբյան Հրաչիկ Բաբկենի

4 Հովհաննիսյան Աննա Գառնիկի

5 Ահարոնյան Կամո Հրահատի

 6 Զաքարյան Զաքար Լեվոնի

7 Հովհաննիսյան Արշակ Ժորայի

Թիվ 8 ընտրատարածք, Գեղարքունիքի մարզ

1 Պողոսյան Կարեն Ջանոյի

2 Մալխասյան Էլեոնորա Հովհաննեսի

 3 Մարգարյան Արամ Արշալույսի

 4 Ավեդյան Զավեն Գրիշայի

5 Գասպարյան Վլադիմիր Վարդգեսի

6 Ավետիսյան Աստղիկ Շամսի

7 Գեվորգյան Հովհաննես Միշայի

 8 Օհանյան Աննա Արթուրի

9 Թադեվոսյան Թաթուլ Հովհաննեսի

Թիվ 9 ընտրատարածք, Լոռու մարզ

1 Արոյան Նաիրի Լեվոնի

2 Այվազյան Արայիկ Հովիկի

3 Ավթանդիլյան Քրիստինե Գրիշայի

4 Գոգինյան Սամվել Հրաչիկի

5 Արզումանյան Տիգրան Հայկազի

6 Խանվելյան Նարեկ Սերգեյի

7 Կարապետյան Լիլիթ Անդրանիկի

 8 Այվազյան Մասիս Վազգենի

 Թիվ 10 ընտրատարածք, Կոտայքի մարզ

 1 Մելքոնյան Մովսես Ռուբիկի

2 Գեղամյան Արամ Արտաշեսի

3 Գրիգորյան Ցոլակ Մուշեղի

4 Դավթյան Վահագն Զավենի

 5 Եղիազարյան Նորիկ Արմենակի

 6 Բաղդասարյան Մարինե Ժորայի

7 Պետրոսյան Անդրանիկ Նավասարդի

 8 Սարոյան Քրիստինա Կամոյի

Թիվ 11 ընտրատարածք, Շիրակի մարզ

1 Ղշյան Հայկանուշ Հովհաննեսի

2 Սարուխանյան Արթուր Մերուժանի

3 Վիրաբյան Մարատ Խաչիկի

4 Պողոսյան Նորայր Սարգսի

5 Պողոսյան Արթուր Ֆիրդուսի

 6 Դավթյան Արամ Սուրենի

7 Ալեքսանյան Դավիթ Սահակի

 8 Ներսիսյան Սոնա Սուրիկի

Թիվ 12 ընտրատարածք, Սյունիքի և Վայոց ձորի մարզեր

 1 Արսենյան Հովիկ Հայկազի

 2 Մինասյան Կառլեն Արամի

3 Բալյան Վարդան Վալերիի

4 Բրեյան Հայրապետ Գուրգենի

 5 Խաչատրյան Կարինե Լադիկի

 6 Պողոսյան Նելլի Ռազմիկի

 7 Ղազարյան Մասիս Փափագի

 8 Գեվորգյան Վարդան Շմավոնի

 9 Մովսիսյան Անուշավան Թաթուլի

10 Մինասյան Սոնա Սամվելի

 Թիվ 13 ընտրատարածք, Տավուշի մարզ

1 Օրդյան Ալինա Վալտերի

 2 Դավթյան Սոս Արմենի

3 Էլլարյան Արթուր Մարտունի

4 Քոչարյան Թաթուլ Դավթի

5 Բալդրյան Գոհար Արամայիսի

6 Քոքոբելյան Վաչիկ Գրիշայի

 

Մեկնաբանություններ

Լրահոս

Դիտել ավելին